Czwarta kolejka

W niedzielę rozegrano kolejne mecze PLPS.
Grupa mistrzowska jest już na półmetku zmagań w tej rundzie. Do końca sezonu drużyny rozegrają jeszcze cztery kolejki. W hitowym starciu rozegranym w Sabniach, gospodarze mimo niezłej gry nie potrafili zatrzymać drużyny Niecieczy. Już do przerwy goście prowadzili 1:5, by cały mecz wygrać 3:13. Podobnym wynikiem zakończył się inny mecz, w którym Sokołów I wygrał z Ulkarem Karolew 12:2. W trzecim meczu tej grupy Kamianka pewnie wygrała w Białobrzegach 2:8. Czarni Wrotnów otrzymali walkower za mecz z ATS Kowiesy.
W tabeli nadal prowadzi drużyna Sabni, która ma zaliczony walkower z ATS Kowiesy w następnej kolejce. Jeśli Nieciecz wygra z Czarnymi Wrotnów awansuje na pierwsze miejsce z przewagą jednego punktu.
W grupie niemistrzowskiej rozegrano tylko jeden mecz, ale za to bardzo wyrównany. Dzierzby wygrały z MTS Sokołów 9:8. Spotkanie Skrzeszewa z BTS Kobylany zostało przełożone na niedzielę 18.06. Trzeci mecz walkowerem oddała drużyna z Bujał, która tym samym zostaje wycofana z ligi.