Siódma kolejka - Nieciecz Mistrzem PLPS!

18 czerwca rozegrano kolejne mecze PLPS.
Wydawać się mogło, że kwestia mistrzostwa ligi rozegra się w ostatniej kolejce, w bezpośrednim meczu Niecieczy z Sabniami. Okazało się jednak, że drużyna Sabni, która miała zagrać u siebie z Kamianką (prawdopodobnie) nie zebrała składu i oddała mecz walkowerem. Znając ten niespodziewany rezultat Nieciecz pokonała w Sterdyni Białobrzegi 11:2 i na kolejkę przed końcem zapewniła sobie tytuł mistrza PLPS.
W innym spotkaniu Czarni Wrotnów wygrali u siebie z Ulkarem Karolew, dzięki czemu sytuacja w tabeli stała się niespodziewania ciekawa. Między trzecią w tabeli Kamianką, a siódmym Sokołowem I jest zaledwie 3 punkty różnicy. Z grona drużyn z miejsc 3-7 jedynie Wrotnów nie poprawi swojej lokaty, ze względu na zaliczony już walkower z ATS Kowiesy.
W drugiej grupie BTS wygrał 7:2 z MTS Sokołów i odzyskał prowadzenie w grupie. BG Sokołów bardzo wysoko wygrało z Tchórznicą 15:4. W ostatnim meczu Patrykozy wygrały z Dzierzbami 4:2.
W niedzielę swoje zmagania zakończy grupa mistrzowska natomiast, druga grupa ma jeszcze do rozegrania trzy kolejki.