Trzecia kolejka drugiej rundy

W niedzielę drużyny rozegrały mecze trzeciej kolejki drugiej rundy.
W grupie mistrzowskiej pewne zwycięstwa odniosły drużyny Sabni - z Kamianką 5:2 - oraz Niecieczy z Białobrzegami 6:2, chociaż w tym meczu długo utrzymywał się wynik remisowy 2:2. W innym meczu Ulkar Karolew wygrał 4:1 z Czarnymi Wrotnów. Sokołów I wygrał walkowerem z ATSem Kowiesy, co dyskwalifikuje drużynę ATSu z dalszych rozgrywek. Już w najbliższą niedzielę dojdzie do spotkania drużyn walczących bezpośrednio między sobą o mistrzostwo ligi. Sabnie zagrają na własnym boisku z Niecieczą, która ma dwa punkty straty.
W grupie drugiej Skrzeszew wygrał 8:3 z Tchórznicą, a BTS Kobylany z Patrykozami 5:2. Dzierzby otrzymały walkower za mecz z wycofanym Ceranowem. Podobnie rozstrzygnął się pojedynek Bujał z MTSem Sokołów, w którym drużyna Bujał po raz drugi oddała mecz walkowerem na własnym boisku (!).